Aktualnosci

XXI  PODLASKIE TARGI ŚLUBNE
XXI PODLASKIE TARGI ŚLUBNE (2016-10-27)

Planujesz ślub? Wesele?
Nie wiesz od czego zacząć?
Zapraszamy na PODLASKIE TARGI ŚLUBNE ,których kolejna XXI edycja odbędzie się 25 MARCA 2018 r w BIAŁOSTOCKICH SPODKACH (Św Rocha 14)

Prezentowane tam będzie wszystko co może być przydatne podczas planowania ceremonii ślubno-weselnej. Swoje oferty wystawią m.in.: restauracje, hotele, salony ślubne, zakłady fotograficzne, filmowcy, właściciele limuzyn, zakłady kosmetyczne , wizażystki , firmy dekoratorskie, kwiaciarnie, zespoły muzyczne, prezenterzy oraz wiele innych firm.
W czterech spodkach, salony mody ślubnej przedstawią kolekcje sukien i garniturów, oraz przeróżnych do nich ślubnych dodatków.
Podczas targów zapoznać się można będzie z szeroką gamą usług weselnych: od fotografii i wideofilmowania, przewozów limuzynami i bryczkami po usługi dekoracyjne i cateringowe oraz kompleksową organizację ślubów i wesel. Kwiaciarnie i firmy dekoratorskie przedstawią propozycje bukietów i dekoracji ślubnych, cukiernie zaprezentują wspaniałe torty weselne, a hotele, pałace i dworki zaproszą do swych wnętrz i plenerów.
Najlepsi podlascy jubilerzy zaprezentują nowe kolekcje biżuterii ślubnej
Atrakcją dla odwiedzających będą występy zespołów muzycznych i akustycznych, pokazy iluzjonisty i taniec brzucha, konkursy z cennymi nagrodami ufundowanymi przez wystawców (suknie ślubne, złota biżuteria, darmowe plenery, vouchery na usługi i wiele innych) , pokazy makijażu ,fryzur ślubnych ,oraz występy par tanecznych!Przed lokalem zaprezentują się najciekawsze pojazdy i powozy do ślubu
Największą zaletą tej imprezy będzie to, że wszystko, co stanowi nieodłączne zaplecze wesela i ślubu, znaleźć można będzie w jednym miejscu, zaprezentowane przez najlepszych konferansjerów w mieście Dj'a. Krisa , Dj'a. Bałtyka, Dj'a Harnasia, Dj'a Grodzkiego, Dj'a Wojteckiego i Dj'a Leszka Grzegorczyka

Więcej informacji na :

WWW.PODLASKIETARGISLUBNE.PL  


« powrót